Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Yörelerden Yemeler – Yöresel Yemekler, Pratik ve Kolay Yemek Tarifleri 

Yöresel Yemekler sloganıyla yola çıkan yorelerdenyemekler.com siz değerli kullanıcılarımıza en iyi tarifleri sunmak için elinden geleni yapmayı hedeflemiştir.

”yorelerdenyemekler.com” Türk ve dünya mutfaklarından olan yemek tariflerini paylaşan, geniş ve kapsamlı yemek tarifi arşivine sahip bir sitedir. Sitede yöresel yemek tarifleri, kolay yemek tarifleri, tatlı tarifleri, pasta tarifleri, kurabiye tarifleri gibi bir çok tarifler yer almaktadır.

YorelerdenYemekler.com sitesinde dünya mutfağından da tarifler paylaşılmaktadır. Yabancı mutfaklardan yemek tarifleri denemek isteyenlere bu paylaşımlar çok yardımcı olacaktır. Sitede arama bölümünü kullanılarak yemek tariflerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hatta ve hatta malzeme listesi şeklindede arama yapabileceğiniz bir bölümü siz kullanıcıların hizmetine sunduk. Birbirinden nefis yemek tariflerinin her biri anlaşılır, yemek yapmayı bilmeyenlere bile hitap edecek şekilde hazırlanıp paylaşılmıştır. Dilerseniz beğendiğiniz yemek tariflerini veya kendinizin ürettiği bir yemeği TARİF GÖNDER kısmı aracılığıyla bizlere gönderebilirsiniz. Kalitesi, devamlılığı, test edilmiş ve kolay anlaşılır tarifleri ile internetteki yemek tarifleri siteleri arasında kendi yerine sahiptir.

Kullanıcılarına kolay ve anlaşılır bir yemek tarifleri sitesi hizmeti sunan yorelerdenyemek.com siz değerli üyelerine teşekkürü bir borç bilir.

Siz varsanız biz varız.

TARİF KATEGORİLERİ

Tarif Kategorilerimiz

Günün Tarifi

Günün Yöresel Yemek Tarifi
Kakaolu Islak Kek Tarifi

Kakaolu Islak Kek Tarifi Unun olabildiği, yumurtanın desteğe gelebildiği, kakaonun sevebildiği en güzel tariflerden biri kakaolu ıslak kek. İlk gördüğün andan itibaren çatalın koca bir parçasına batırmak istersin. Misafir gelse ilk onu çıkarmak, evde tek başına kalsan sürekli yemek istersin. Var mı göz göz olmuş kabarcıkları arasından sosunu içine çeken kakaolu ıslak kek gibisi? Sessiz kaldınız değil mi? Çocukluğumuzdan beri severek tükettiğimiz kakaolu ıslak kek, yapımında ayrılan sıvı kek harcının yarattığı akışkan kıvamdan dolayı farklı ve leziz bir deneyim yaşatırken aşk acısı başta olmak üzere her türlü acıya iyi geliyor. Kakaolu ıslak tarifinde hemen hemen her evde ve el altında bulunan malzemeler yer alıyor. Kakaolu ıslak kek sevdiğinizi biliyoruz da tarifte yaptığınız bir değişiklik varsa onu merak ediyoruz biz. Dondurma ile mi servis ettiniz onu, yoksa sadece rendelenmiş Hindistan cevizi mi serptiniz üzerine? Yok ya daha son sözümüzü söylemeyelim. Demleyin çayları, misafirliğe geleceğiz elimizde keklerle.

Öne Çıkan Tarifler

Sizin İçin Seçtiklerimiz
Maklube Tarifi

Maklube Tarifi Ekleyen : BaBaCaN

EN AKTİF KULLANICILAR

En Çok Tarif Ekleyen Kullanıcılarımız