Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Yörelerden Yemeler – Yöresel Yemekler, Pratik ve Kolay Yemek Tarifleri 

Yöresel Yemekler sloganıyla yola çıkan yorelerdenyemekler.com siz değerli kullanıcılarımıza en iyi tarifleri sunmak için elinden geleni yapmayı hedeflemiştir.

”yorelerdenyemekler.com” Türk ve dünya mutfaklarından olan yemek tariflerini paylaşan, geniş ve kapsamlı yemek tarifi arşivine sahip bir sitedir. Sitede yöresel yemek tarifleri, kolay yemek tarifleri, tatlı tarifleri, pasta tarifleri, kurabiye tarifleri gibi bir çok tarifler yer almaktadır.

YorelerdenYemekler.com sitesinde dünya mutfağından da tarifler paylaşılmaktadır. Yabancı mutfaklardan yemek tarifleri denemek isteyenlere bu paylaşımlar çok yardımcı olacaktır. Sitede arama bölümünü kullanılarak yemek tariflerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hatta ve hatta malzeme listesi şeklindede arama yapabileceğiniz bir bölümü siz kullanıcıların hizmetine sunduk. Birbirinden nefis yemek tariflerinin her biri anlaşılır, yemek yapmayı bilmeyenlere bile hitap edecek şekilde hazırlanıp paylaşılmıştır. Dilerseniz beğendiğiniz yemek tariflerini veya kendinizin ürettiği bir yemeği TARİF GÖNDER kısmı aracılığıyla bizlere gönderebilirsiniz. Kalitesi, devamlılığı, test edilmiş ve kolay anlaşılır tarifleri ile internetteki yemek tarifleri siteleri arasında kendi yerine sahiptir.

Kullanıcılarına kolay ve anlaşılır bir yemek tarifleri sitesi hizmeti sunan yorelerdenyemek.com siz değerli üyelerine teşekkürü bir borç bilir.

Siz varsanız biz varız.

TARİF KATEGORİLERİ

Tarif Kategorilerimiz

Günün Tarifi

Günün Yöresel Yemek Tarifi
Kavut Tarifi

Kavut Tarifi Van sofrası ve herkesin severek tükettiği Kavut oldukça kalorili ve besleyici bir yiyecek

tarif ekle

Öne Çıkan Tarifler

Sizin İçin Seçtiklerimiz
Sütlü Çorba Tarifi

Sütlü Çorba Tarifi Genellikle İç Anadolu’da tüketilen besin değeri yüksek nefis bir çorba çeşidini sizlerle paylaşıyorum.

EN AKTİF KULLANICILAR

En Çok Tarif Ekleyen Kullanıcılarımız